PO DLOUHÉ DOBĚ VÁS ZDRAVÍM...

15. ledna 2012 v 11:53 | Karmina
Přihlásila jsem se do administrativní části svého blogu, který pro mně před šesti lety znamenal první a poslední...neuvěřitelná doba. Dost jsem se zděsila, když jsem spatřila datum uveřejnění posledního článkuSmějící se. Nedá se nic dělat! Život studentky jsem nenávratně vyměnila za život poctivě pracujícího dělníka v elektroprůmyslu a ode dne podepsaní smlouvy už to bude v únoru rok. Též neuvěřitelné! Péče o domácnost, občasné přivýdělky a jiné protivné obtížnosti, kterou s sebou přinesla dospělost už mi nedovoluje tak často vysedávat u internetu a psát články do blogu. Přiznám se, že jsem kolikrát ráda, když si přečtu maily.
Z tohoto důvodu tento blog vypadá léta stejně, ale rozhodně není v plánu jeho rušení. Budu se snažit dát to do pořádku, ikdyž jak jsem již psala, bude to časově náročné. Může se stát, že se na internet dlouho nedostanu...

Doufám, že se mi tímto článkem podařilo vysvětlit svou delší nepřítomnost a že mně pochopíte. Přeji všem, ať se vám (nejen) v roce 2012 všechno daří a vychází tak, jak si sami přejeteMrkající.

Zdraví Karmina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 karmolina-vala karmolina-vala | 3. března 2012 v 18:46 | Reagovat

Taky sem se vrátila k Blogu:)

2 Antoshkadug Antoshkadug | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 1:25 | Reagovat

Good day!

Finest resume and cover letters templates.

https://www.etsy.com/shop/ResumeX - Download resume templates in Words' doc-file with high print quality and ready-made forms, prepare a professional resume and get your dream job position.

These docs editable templates made by professionals who realize what hiring managers look for.

Where to start?

STEP 1: Idea. Begin by organizing together the content of your cv. Focus on work experience, summary of education, keywords and any other important information that makes a powerful resume. http://www.rawresume.com/ - “How to Make Up a Great Resume”  will take you through the whole process step by step.

STEP 2: Format chronological, functional or combination. Make sure you present your career in the layout that highlights your experience, education, and skills the best thinkable way. See  https://www.jmu.edu/cap/students/jobintern/resumes/format.shtml - “Choosing a Format” Guide by James Madison University  to decide which format is the best for you.

STEP 3: Appearance.  https://www.etsy.com/shop/ResumeX -  Find the most beneficent template to ‘dress up’ your content. This shop has different templates to choose from.

Good bye!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nenesu zodpovědnost za mp3 a videa!!!Jsou umístěny na jiných serverech!!!